Birtek halı yıkama fabrikası siz değerli müşterilerimize en yüksek kalitede halı yıkama hizmeti vermektedir. Halılarınız sizin bizi arayıp rezervasyon oluşturmanız ile yıkama süreci başlar. Belirtilen gün ve saatte halılarınız evinizden ücretsiz servislerimiz ile alınır ve halılarınızın başka hiç bir halı ile karışmaması için etiketlenir. Daha sonra halılarınız yıkama türlerine göre ayrılır ve tek tek başka kimsenin halısına karışmadan yıkama süreci başlar.

Halı yıkama süreci?

Birtek halı yıkama fabrikasında halılarınız son teknoloji makineler ile yıkanır. Bu sayede insan hatasından dolayı oluşabilecek hasarlar minimize edilmiş olur. Halılarınız yıkanırken bir dünya markası olan Era111 halı yıkama şampuanları kullanılır. Bu şampuanın en büyük özelliği olan durulandıktan sonra tortu bırakmaması sağlığınıza olan değeri anlatır. Evinizde emekleyen çocuklarınız var ise ellerini halılarda ağzına götürdüğünde tortu kaldığı zaman o kimyasala maruz kalmış olmaktadır. Birtek halı yıkama fabrikası sağlığınıza değer katar.

Kurutma ve Paketleme Süreci

Birtek halı yıkama fabrikasında halılarınız kapalı sistem kurutulmaktadır. Böylece dışarıda kurutulan halılarda oluşabilecek toz toprak böcek vb gibi halılarda olmasını istemeyeceğimiz dış etkenlere maruz kalmaz. Halılarınız son teknoloji makinelerde kurutulduğu için ozon teknoloji kullanarak dezenfekte edilmektedir. Böylece halılarınız hem tam anlamı ile kurumakta hem de sağlığınızı güvence altına almış olmaktasınız.

Birtek halı yıkama fabrikasında halılarınız en son paketleme aşamasında son kontrolleri yapıldıktan sonra kalite kontrolden geçemez ise tekrar yıkamaya gönderilir. Kalite kontrolden geçen halılarınız son kez süpürülerek paketlenir ve ücretsiz servislerimiz ile evinize yolculuğa çıkar.

İstanbul Avrupa yakasında halı yıkama hizmeti verdiğimiz bölgeler

Bizlere Çalışma saatleri içerisinde

0(545) 194-9400

0(544) 194-9400

Numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz.

4 Comments

 • Yunus
  Posted 2 gün önce paylaşıldı. 10:09 0Likes

  İşlerini çok iyi yapıyorlar tavsiye ederim

 • Yunus
  Posted 2 gün önce paylaşıldı. 10:10 0Likes

  İşlerini çok güzel yapıyorlar herkese tavsiye ederim

 • Huseyin arı
  Posted 2 gün önce paylaşıldı. 10:13 0Likes

  Ellerinize saglık halilar yeni gibi olmuş tebrikler.Herkese tavsiye ederim

 • Selin Gökçe
  Posted 2 gün önce paylaşıldı. 10:24 0Likes

  Tebrikler halilar tertemiz olmuş elinize saglik iyiki varsiniz

Yorum Yapın