Yün Halı Yıkama

Birtek halı yıkama fabrikası olarak yıkanması çok zahmetli olan yün halı yıkama hizmeti de vermekteyiz. Yün halılar yıkanması zor ve zahmetli halılardır. Yıkanırken tecrübe gerektirmektedir. Tecrübesiz ellerde yıkandığı zaman yün halılarınız bozulabilir kullanılamıcak duruma gelebilir. Bu sebeple yün halılarınızı yıkatırken profesyonel bir hizmet almanız gerekmektedir.

Yün halılar makineler de kesinlikle yıkanmaması gereken halılardır. Makinelerde yıkandığı takdirde üzerindeki tüyler azalabilir veya yırtılabilir. Bu sebeple yün halılarınız büyük titizlikle yıkanması gerekmektedir.

Yün halılar yıkanmadan önce uygun kimyasal ayarlanmalıdır. Yün halılarda yanlış kimyasal kullanılması sonucu halılarınızın rengi değişebilir yada boya akması yaşanabilir. Bu sebeple ilk önce kimyasal hazırlanmalı ve yıkanıcak yer en iyi şekilde temizlenmelidir.

Yün halılarınız kurutulurken yüksek sıcak ile kurutulmamalıdır. Yüksek sıcak ile kurutulduğunda halılarınızda potlaşma olabilir. Bunun önüne geçebilmek için oda sıcaklığında kurutulmalıdır. Halınıza sizin kadar değer veren bir firma arıyorsanız birtek halı yıkama fabrikası tam size göre.

Yün halı yıkama hizmetini aşağıdaki bölgelerde vermekteyiz.

Bizlere Çalışma saatleri içerisinde

0(545) 194-9400

0(544) 194-9400

Numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz.

BirTek halı yıkama fabrikası 0(545)194-9400 hemen arayın.

1 Comment

  • Ayşe can
    Posted 2 gün önce paylaşıldı. 10:10 0Likes

    Çok memnun kaldım gerçekten tavsiye ediyorum

Yorum Yapın